Vijol’čni utrinki, moja ljuba zgodba, vse najboljše za 13. rojstni dan.
Danes je datum, ko je nekega večera, leta nazaj, verjetno ob takšnem času kot zdaj, nastala zgodba o navijačih, o prijateljih, o neznancih, o sreči, bolečini, o čustvih, o resnici, o smislu in nesmislu.
Na današnji dan toliko let nazaj je ideja postala moja moč.
Kolo pokalnega tekmovanja se je obrnilo in tekmo premaknilo na točno ta dan, ko sem pisala prvi blog po tekmi v Kranju.
In ja, danes smo zmagali.
Trdožive, zelo pripravljene in zagnane fante iz Šume s(m)o »strli« šele v drugem polčasu in tekmo sta znova odločila fanta, ki sta izjemna v vsej svoji veličini. Benjamin in Soudani nimata milosti ko se gre za to, da svoje znanje, voljo in predvsem trdo delo spremenita v zadetke.
Bila je tekma, ki se je dogajala, da se je zgodila. Bila je tekma, ko smo se srečali, da smo bili na srečanju.
Bila je tekma, ko smo našli in se ne izgubili.
Bila je tekma, ki prinaša in nič ni odnesla.
Bil je sončni zahod in bilo je vse, kar ni bilo potrebno, a se je zgodilo.
Hvala za veliko novega znanja, salve smeha, poučnosti in spoštovanje.
Na štengah sem sicer skoraj zletela (in pol še na enih v bloku), a vendarle sem se obdržala, da sem videla, se nasmehnila in se hvaležno zaploskala.
Bil je pozni popoldan, ki je postal večer.
S temi tipkami končujem ta rojstni dan, ki je hkrati še obletnica snemanja oddaje Projekt diva in je v številnih okvirih eden mojih najljubših spominov.
Rada počnem kar počnem.
Veliko stvari imam še v načrtih in ne predajam se brez ciljev.
Skrbim, da vsak dan zvozim, tudi ko komaj vozim in skrbim, da imam v življenju to kar najbolj potrebujem.
In ko me nekje sreča še moj mali kuštrasti prijatelj vem, da bo še vse dobro.
Bil je res dolg in zahteven dan.
Končal se je uspešno.
Prihaja derbi.
‘mejmo se radi pa poskrbimo, da bo pesem donela višje od cerkve svete Barbare na Kalvariji in dlje kot do Trojan.
Veliko se smejte, iščite radosti v malih stvareh in cenite tiste, ki jih imate ob sebi.
In končujem s tem, kar najdete na vrhu; tekst, ki mi pomeni ogromno:
“Smešno, ampak ali si kdaj opazil, da bolj ko je nekaj posebno, bolj ljudje jemljejo za samoumevno? Tako je, kot bi mislili, da se ne bo nikoli spremenilo.” Nicholas Sparks, Poroka
Življenju podarite svojo iskrenost.
Vztrajam, ker je to namenjeno meni. Za mene.
MalaMo. :*